середа, 17 листопада 2021 р.

Видавництво «Ранок» запрошує вчителів 1-4 та 5-9 класів взяти участь у вебінарах осінньої сесії «Інтерактивної школи творчого вчителя» за темою «НУШ як книга сучасного шкільного життя: пишемо розділи 1-5 разом»

 Видавництво «Ранок» запрошує вчителів 1-4 та 5-9 класів взяти участь у вебінарах осінньої сесії «Інтерактивної школи творчого вчителя» 17-25 листопада 2021 року. 

Загальна тема заходу «НУШ як книга сучасного шкільного життя: пишемо розділи 1-5 разом» (8 тематичних днів). Говоримо про актуальні теми початкової школи, про новий 4 клас і пілотів 5 класів, про наступність між початковою і базовою школами... Про оцінювання  (окремий день!). 

На вас чекають лайфхаки від авторів підручників, науковців, методистів, тренерів та вчителів НУШ, нейропсихолога, логопеда. Вперше початкова та базова школа обговорюють перспективи НУШ разом! 

Програма сесії доступна за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cUMg1PGWKp6DPE-LRU73oJUL8CprjLAts-I6BrAAbkY/edit?usp=sharing .  Сайт-підтримка заходів проєкту https://i-ranok.com/interactiveschool .

Реєструйтеся, щоб мати можливість отримати сертифікат та поставити попередні питання спікерам: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSk8BQOuebD4voo6Few0an3t-5W0LtoxIYsopLTaDMqONYHQ/viewform .Кожен зареєстрований та присутній на вебінарі учасник, який успішно пройде тестування за підсумками сесії, отримає електронну версію сертифіката із зазначенням кількості прослуханих годин. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...