Тема Тижня наук про Землю (8-14 жовтня) — «Інновації в геонауці для Землі та людей». Метою цього тижня є залучення учнів та студентів до геонауки та ролі геонаукових технологій у вирішенні екологічних проблем і покращенні сталого розвитку.
Уроки та заходи з науки про Землю
Ці уроки та заходи STEM є чудовим способом вивчати геонауку з учнями та студентами:
- Змоделюйте гірський цикл за допомогою кольорових олівців : створюйте кольорові осадові, метаморфічні та вивержені «скелі» зі стружок олівців і експериментуйте, щоб дізнатися, як каміння перетворюється на інші типи гірських порід. ( Доступна активність STEM .)
- Зразки ядра цукерок : створюйте «зразки ядра» з батончиків, щоб імітувати, як зразки порід можна порівнювати та ідентифікувати, дивлячись на шари.
- Як бруд очищає воду : поекспериментуйте, щоб побачити, як ґрунт можна використовувати для фільтрації ґрунтових вод.
- Створіть модель кругообігу води : створіть фізичну модель кругообігу води та використовуйте її для моделювання та спостереження за випаровуванням, конденсацією, опадами та іншими процесами кругообігу води. (Дивіться також вправу «Створення мініатюрної моделі кругообігу води (у мішку)»).
- Зробіть свій власний сейсмограф : побудуйте простий сейсмограф із картонної коробки та поекспериментуйте, щоб побачити, як цей пристрій фіксує рух землі, як землетрус. (Див. також урок «Вимірювання землетрусів »).
- Скелі, Скелі, Скелі: перевірте, визначте властивості та класифікуйте : досліджуйте фізичні характеристики різних типів гірських порід, щоб ідентифікувати їх як магматичні, метаморфічні чи осадові.
- Вивітрювання: звідки береться пісок? (Відеоурок): Дізнайтеся, як вивітрювання створює гладкі скелі, воронки та печери, а також виконайте практичну роботу з кубиками цукру, щоб дослідити утворення піску. ( Доступна активність STEM .)
Самостійні студентські проекти
Студенти, які цікавляться темами геонауки, можуть експериментувати з такими науковими проектами:
Початкова школа:
Середня школа:
Вища школа:
Немає коментарів:
Дописати коментар