неділя, 5 червня 2011 р.

Підручники для 11 класу.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
№235 від 16 березня 2011 року

Про надання грифа навчальній літературі

Згідно з рішенням колегії Міністерства освіти і науки України від 09.02.2011 (протокол №1/2-19) "Про виконання державного замовлення на видання навчальної літератури в 2010 році, про підсумки Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів та затвердження Переліку навчальної літератури, що може видаватись за державним замовленням 2011 року", наказую:

1. Надати гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" підручникам-переможцям Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів згідно з додатком.

2. Наказ розмістити на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua) та Інтернет-порталі "Єдине освітнє інформаційне вікно України" (www.osvita.com).

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б.М.

Міністр        Д.В. Табачник

Додаток до наказу Міністерства
освіти і науки України
16.03.2011 № 235

Перелік підручників-переможців
Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників
для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів
***
94. «Інформатика (рівень стандарту)» (авт. Сокол В.Є., Сокол В.Є., Бронін С.В.) видавництво «СИЦИЯ».

95. «Інформатика (рівень стандарту)» (авт. Лисенко Т.І., Ривкінд Й.Я., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.) видавництво «Генеза».

96. «Інформатика (рівень стандарту)» (авт. Руденко В.Д., Макарчук О.М., Погрібний О.В., Киричков Я.В., за ред. Бикова В.Ю.).

97. «Інформатика (рівень стандарту)» (авт. Морзе Н.В., Вембер В.П., Кузьмінська О.Г.) видавництво «Школяр».

98. «Інформатика (академічний рівень, профільний рівень)» (авт. Лисенко Т.І., Ривкінд Й.Я., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.) видавництво «Генеза».

99. «Інформатика (академічний рівень, профільний рівень)» (авт. Руденко В.Д., Погрібний О.В., Киричков Я.В., Будкевич Т.В., за ред. Бикова В.Ю.).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...