вівторок, 26 серпня 2014 р.Всеукраїнські учнівські олімпіади у 2014-2015 н.р.
Нагадую, що у 2014-2015 н.р. відмінено олімпіаду з інформаційних технологій.
Наказом Міністерства освіти і науки № 918 від 08.08.2014 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році" визначено перелік навчальних предметів, з яких у 2014/2015 навчальному році проводитимуться Всеукраїнські учнівські олімпіади.
В переліку замість 21 навчального предмету - 13. Інститут інноваційних технологій та змісту освіти пояснює таке скорочення необхідністю економії державних коштів та підкреслює, що перелік навчальних предметів, з яких проводяться олімпіади, змінено тимчасово і ці зміни стосуються виключно 2014/2015 навчального року.
Комітет з підготовки до проведення Дистанційного турніру нагадує, що відсутність олімпіади в наказі Міністерства не означає заборону проведення І, ІІ та ІІІ етапів окремо в регіонах. Рішення про проведення ІІІ етапу зокрема олімпіади з інформаційних технологій може бути прийнято Міністерством освіти і науки АР Крим, департаментами освіти обласних, Київської та Севастопольської міських рад відповідним наказом.
Рекомендуємо звертатися до управлінь (відділів) та департаментів освіти і науки органів місцевого самоврядування з відповідними ініціативами, адже саме підтримка освітянами цього змагання є вирішальною у вирішенні питання щодо подальшого проведення Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.
Також повідомляємо, що Дистанційний турнір буде проведено згідно з графіком. Реєстрація учасників завершується трохи більше, ніж за місяць і охоплює лише три навчальні тижні, тому просимо учасників не зволікати з реєстрацією, а вчителів повідомити про деталі проведення змагання впродовж перших тижнів занять якомога більшу кількість учнів.
Учні навчальних закладів Автономної республіки Крим мають право на участь у Дистанційному турнірі на рівних з іншими правах.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...