понеділок, 27 квітня 2015 р.Про проведення моніторингового дослідження якості навчальної літератури  для учнів 2 та 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів 

  На виконання п. 2.2. наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30.05.2013 № 645 «Про проведення апробації та моніторингових досліджень якості навчальної літератури для загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 - 2014/2015 навчальних роках» Інститут інноваційних технологій і змісту освіти проводить моніторингове дослідження якості навчальної літератури для учнів 2 та 5 класів для загальноосвітніх навчальних закладів.

З інформатики проводиться моніторингове дослідження якості підручника "Сходинки до інформатики" для 2 класу. Для цього необхідно заповнити анкету вчителю інформатики та 5 батьків з даного класу.  

Анкета для вчителя  Завантажити    

Анкета для батьків Завантажити 

Рекомендації вчителю щодо заповнення анкет

Звертаємо увагу на правила заповнення анкет: кожен із показників якості (параметрів), що характеризує якість підручника, потрібно оцінити за 11-ти бальною шкалою (від 0 до 10). Для цього слід поставити знак «+» проти бала, якому, на думку вчителя, відповідає кожен із показників якості підручника. Бал «0» ставиться, якщо вчитель вважає, що у підручнику взагалі відсутній такий показник якості і він не реалізується в навчанні. Бал «1» ставиться, якщо в підручнику наявні лише окремі моменти (елементи) відповідного параметра, тобто ступінь його реалізації в межах основних структурних одиниць навчального предмета (темах) мінімальний. Бал «10» ставиться, якщо даний показник якості, на думку респондента, послідовно, систематично, повно реалізується в навчальному матеріалі підручника. Бали 2-9 ставляться залежно від повноти реалізації показників якості підручника (це визначається суб’єктивно кожним учителем).
На три запитання, уміщених у другій частині анкети, учитель відповідає «так» або «ні». У випадках, коли респондент має конкретні зауваження чи побажання до параметрів навчальної книги, він фіксує їх у відкритій частині анкети.
Анкета для батьків учнів складається з двох частин. У першій частині респонденти відповідають на запитання «так», «ні», «частково» (інколи), у другій (відкритій) частині батьки учнів у вільній формі висловлюють свої побажання щодо поліпшення якості навчальних книг.   
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...