вівторок, 23 квітня 2019 р.

Навчальний тренінг «Впровадження в освітній процес Технології Інтернет речей (ІоТ)»


Відділ STEM-освіти проводить навчальний тренінг на тему «Впровадження в освітній процес технології Інтернет речей (ІоТ)» з метою реалізації концептуальних засад Нової української школи щодо посилення розвитку освіти наукового спрямування, яка базується на дослідно-орієнтованому навчанні, на поглибленому вивченні профільних предметів та набутті молоддю ключових компетентностей.
Коло питань тренінгу:
- актуальність технології ІоТ
- основні поняття технології ІоТ;
- особливості створення пристроїв за технологією ІоТ;
- підготовка учнівської мало і до участі у змаганнях з моделювання розумних пристроїв «STEM-House».
На тренінг запрошуємо вчителів інформатики, фізики, технології, керівників гуртків технічного спрямування закладів освіти.
Форма проведення: очна (6 годин).
Графік проведення: м. Миколаїв - 3 травня, м. Дніпро - 13 травня, м. Київ - 15 травня, м. Тернопіль - 17 травня 2019 року.
Для участі у тренінгу та отримання сертифіката за результатами навчання необхідно зареєструватися відповідно до територіальної приналежності на сайті «STEAM-House» ( http://steam.accord-group.com  розділ  «Тренінг ІоТ») за посиланням: https://forms.gle/iyvxAyAaL6C29frEA  до 26 квітня 2019 року.
У зв'язку з обмеженою кількістю місць у навчальних групах (30 осіб) організаційний комітет залишає за собою право обирати слухачів за мотиваційним есе. Запрошення та матеріали для підготовки до тренінгу буде надіслано 27-29 квітня 2019 року.
Просимо поінформувати заклади освіти про можливість навчання та підвищення кваліфікації.
Проект реалізується за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», компаній Accord Group, IT-Integrator та Програми мережних академій Cisco, Дніпровської академії неперервної освіти, Миколаївського обласного ІППО, Тернопільського ОКІППО, навчального центру «STEAM-train».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...